ОНОВЛЕНО

15.09.2016 14:29:49GMT+02

ЮНЕС. Будівельні та оздоблювальні матеріали України в Дніпропетровську
1 5 вересня 2016 « » від « »

Пропонуємо « Янтарна Осінь » від « Керамейя » .

керамічну цеглу серії «КлінКерам» Рустика Янтар 32 Пр 1 з порожнистістю 36%

Ціна на заводі 9,51 грн/шт

За більш детальною інформацією звертайтесь до нас за телефонами (067) 616-92-47 або (050) 888-45-56.

Прайс-лист на продукцію в Дніпрі доступний для завантаження


14 вересня 2016

Акція « « Економом »

« Керамейя » розпочинає Акцію « Економ із « Економом » .

керамічну цеглу серії « КлінКерам»

Ціна в м. Дніпро 6,55 грн/шт.

За більш детальною інформацією звертайтесь до нас  

Не втратьте свій шанс здешевити ваше майбутнє будівництво!

Прайс-лист на продукцію в Дніпрі доступний для завантаження

29 червня 2016

Керамічна «БрукКерам» в трьох колірних виконаннях: «Керамейя» починає виробництво цегли та бруківки чорного (Базальт) та сірого (Агат) кольорів. Бруківка по всіх ребрах має фаски, що оберігають її період експлуатації. Міцність бруківки складає 550 більше 250 циклів. Також, зверніть увагу, на дорожній клінкерний  бордюр, який поділяє і частина, пішохідна зона, клумби та газони.

Прайс-лист на продукцію в Дніпрі доступний для завантаження

16 червня 2016

До TM Einhorn . Це вироби з якісного імпортного білого мінеральними пігментами. Особливою відмінністю цієї довговічного фасадного матеріалу.

Прайс-лист на продукцію декоративної плитки в Дніпрі доступний для завантаження


13 червня 2016 Склосітка ТМ

штукатурних і шпаклювальних шарів, а також систем

сітку фасадна ТМ SmartGLASS виробництва ТОВ «НВО«Сєвєродонецький Склопластик». Склосітка виготовляється відповідно до системи менеджменту який видає сертифікованою лабораторією, яка здійснює контроль у процесі виробництва. Маючи такі ж експлуатаційні характеристики, як і продукція європейських брендів, сєвєродонецька склосітка відчутно дешевше і є «золотою

Прайс-лист на продукцію стіклосітки в Дніпрі доступний для завантаження

09 червня 2016 Керамогранітна плитка українського виробництва Керамогранітна плитка українського виробництва ц морозостійкі плитки під цеглу. Пропонуємо керамогранітну плитку українського виробництва ТМ BrickStyle , яка відрізняється надійністю та довговічністю. Це декоративна ультрафіолетових, а також механічних впливів, мають низький показник водопоглинання. Будучи екологічним, міцним і тут

Прайс-лист на продукцію BrickStyle в Дніпрі доступний для завантаження


26 травня 2016

Знову разом з СБК

СБК , яка призвела до збільшення СБК СБК є одним з найбільших виробників керамічної цегли в Україні. На додачу до широковідомих різновидів, асортиментна лінійка компанії поповнилася клінкерною цеглою та енергоефективними поризованими керамічними блоками КерамКомфорт®. СБК контролю СЄ.

Прайс-лист на продукцію СБК в Дніпрі доступний для завантаження


24 березня 2016

21 березня 2016

Опубліковано Інформаційний диск SunES Версія 03.2016 SunES

Основні розділи довідника

  Документація — технічні дані обладнання, вузлів та агрегатів, офіційні рекомендації, наочна мультимедіа та інше.
 1. Зелений тариф — порядок підключення сонячних систем до загальних електромереж, порядок продажу, обліку та Галерея – згрупована за типами сфер використання сонячної енергії: сонячні панелі на дахах будинків, автономне вуличне освітлення, цікаві приклади використання сонячних панелей.
22 лютого 2016 Довідник забудовника. Керамічні фасадні і покрівельні матеріали року Довідник забудовника виконаний у вигляді образу диска. Якщо у вашій системі відключений (заборонений) механізм автостарту Основні розділи довідника

 • www.ex.ua


  04 лютого 2016

  Українське Піноскло

  Друзі, ми раді повідомити вас, що в Україні знову випускають власне піноскло . Шосткінський завод розширив номенклатуру продукції. Відтепер, на додачу до широковідомого блочного піноскла та пінокрихти, доступні: • 10 грудня 2015

  Про ціну Білоцерківської цегли

  29 жовтня 2015

  До уваги далекоглядних та заощадливих

  Керамейя » починає проведення акції « Економ з Економом (250х120х65мм) з

 • МАГМА Діабаз
 • Ідея акції Акція « » проводиться з 26 жовтня 2015 по 29 лютого 2016 року з оформленням передплаченої продукції договором відповідального зберігання та вивозом її не пізніше 01 квітня 2016 року.

  26.10.2015 31.10.2015 31.12.2015 5% 29.02.2016 Не втратьте свій шанс здешевити ваше майбутнє будівництво


  23 березня 2015

  До відома всіх забудовників, що орієнтуються на використання вітчизняних поризованих керамічних блоків. Станом на цей час виробничі потужності Кератерм ще не виведені на проектну потужність після зимової консервації.

  ТОВ "Керамейя" ТеплоКерам 2,12НФ. Геометрично цей блок відповідає двом стандартній цеглинам, покладеним одна поверх іншої на шар розчину. У сирий розчин в процесі синхронного зведення несучої та фасадної стін.
  Міцність блоку на стиск становить М100, порожнистість 48%, еквівалент умовної цегли 2,12. Заявлені теплотехнічні характеристики практично відповідають характеристикам блоків Кератерм38 — λ=0,18 Вт/(м°К). Блоки пакуються на піддони по 280 шт, стягуються петстрічками та флексупаковкою. Кількість піддонів в автомобілі — 19.
  прайсі

  Натисніть зображення для збільшення


  27 лютого 2015

  цін нашого прайсу дійсна лише в той день, яким датовано прайс прайсу як індикативний рівень, а остаточну вартість обговорюйте в прямому спілкуванні з нами


  09 квітня 2014

  Творча майстерня КБ Кераміка Директору есть чем гордиться - учитывая Ваши пожелания, наши мастера могут создать изразцовый наряд не только для печи, но и для ванной, кухни, лестниц, подоконников. фасада дома, а также неповторимые керамические панно Кераміка - це те, до чого хочеться доторкнутися і це не випадково. Тепло рук майстра, його досвід і інтуїція, його творче натхнення, зберігаються в творі на сторіччя.

  акцентом будинку.

  Інтер'єрна кераміка — одна із складових декору. Цей елемент багато в чому впливає на створення затишку і тепла у Вашому будинку, квартирі, кованого металу, паперової текстури шпалер.

  Творчої майстерні КБ Кераміка можуть створити кахельну оздобу не лише Компанія "КБ кераміка" рада запропонувати Вашій увазі декоративні фарфорові тарілки і виглядають коштовно і респектабельно

  Дивитись детальніше...

  01 березня 2014

  05 грудня 2013 Клінкерна цегла ТМ «FP-Klinker» М-400 FP-KLINKER «Сахара» М400 Український виробник « FP-Klinker рік. Цегла виготовляється за сучасною технологією на новому обладнанні ведучих європейських виробників з екологічно чистої сировини

  FP-KLINKER М400


  11 жовтня 2013

  Білоцерківська цегла в Запоріжжі і Запорізькій області

  продукцію Білоцерківського цегельного заводу в Запоріжжі і Запорізькій області. Нині білоцерківська клінкерна і лицьова керамічна цегла — одна з найкращих пропозицій на ринку України за співвідношенням ціна/якість. Генеральне дилерство по Запорізькій області дає ПФ «ЮНЕС» можливість постачати продукцію заводу по усій території Запорізької області, а також на об'єкти поза межами Запорізької області, за умови, що покупець зареєстрований і веде основну господарську діяльність в Запоріжжі або області. Візуальної енциклопедії цегли

  З цінами можна ознайомитися в прайс-листі , який завжди Зазвичай, при постачанні цегли автонормами (8320 шт. для лицевої і 7488 шт. для клінкерної цегли), продукція поставляється безпосередньо на об'єкт (склад) замовника. Постачання невеликих об'ємів цегли (декілька пачок) здійснюється із залученням незалежних партнерів-перевізників, згідно їх розцінок на конкретний рейс.
  Для будівельних організацій, будівельних бригад і архітекторів діє гнучка система знижок. Якщо вас цікавлять подробиці або виникли питання, будемо раді з вами поспілкуватись будь-яким зручним для вас способом. Перелік доступних контактів наведений тут
  04 липня 2013

  Зміни прайсових цін Відбулися зміни прайсових цін декількох різновидів цегляної продукції. Зокрема, знижено ціни на білоцерківську клінкерну цеглу Сапфір та Флеш-рубін лицьової керамічної білоцерківської цегли окрім вишневої та червоної класичної поризованих блоків КЕРАТЕРМ® та на вогнетривку цеглу ША-5.
  Повний прайс-лист доступний для завантаження
  12 червня 2013 Похибки у розмірах клінкеру

  офіційних роз'яснень щодо особливостей виробництва клінкерної цегли, які впливають

  28 травня 2013

  Візуальна енциклопедія цегли kirpich.dp.ua Візуальна енциклопедія цегли. Цей сайт створюється з метою максимально точно передати колористичні та параметричні особливості різноманітної керамічної цегли і цегляних виробів, які є найбільш поширеними на ринку Дніпропетровська та Дніпропетровської області. Слід зауважити, що сайт може бути корисним не тільки для мешканців Дніпропетровщини. Всі фотоматеріали отримуються особисто, фотографуючи зразки, навмання взяті із заводських піддонів. Групування виробів проводиться за споживчим типом виробів, а в межах типу — за ознакою компанії-виробника.

  www.kirpich.dp.ua

  бути корисним не тільки для мешканців Дніпропетровщини. Всі фотоматеріали отримуються особисто, фотографуючи зразки, навмання взяті із заводських піддонів. Групування виробів проводиться за споживчим типом виробів, а в межах типу — за ознакою компанії-виробника.
  15 лютого 2013

  Клінкерна цегла від СБК "СБК" випустила першу промислову партію клінкеру жовтого кольору . Серійне виробництво нової продукції вишневого кольору почнеться вже в перших числах березня 2013 року. Для виробництва клінкерної цегли застосовується високосортна сировина з власного родовища компанії в Донецькій області, без додавання будь-яких барвників. Продукція виробляється відповідно до ДСТУ б В.2.7-245: 2010 і відповідає марці М300-М350. Насичений вишневий колір клінкерної цегли і фактура його поверхні без сумніву припадуть до смаку споживачам цієї продукції, а його високі експлуатаційні характеристики забезпечать збереження будинку на багато десятиліть. Основні фізико-технічні показники клінкерної цеглини наступні:

    В автомобілі, шт. 7200 Прайс-лист доступний до завантаження 19 грудня 2012

  розпал будівельного сезону.

  ПФ "ЮНЕС", спільно з ТОВ « Білоцерківські будматеріали зберігати передплачену в зимовий період цеглу на складах ТОВ «Білоцерківські будматеріали» (м.Біла Церква) та ПФ "ЮНЕС" (м.Дніпропетровськ) до 01 червня 2013 року включно.

  Прайс-лист доступний до завантаження 20 листопада 2012

  Цегельний депозит

  будівельними матеріалами за низькими цінами, компанія «Керамейя» запроваджує зимовий подарунок до весняного будівельного сезону - акцію «Цегельний депозит». пропонується додаткова знижка для кожного, хто передплатить вартість цегли в зимовий період. Оплачена продукція може зберігатись на складі по договору відповідального зберігання та має бути вивезена не пізніше 01 квітня 2013 року.


  20 листопада 2012

  Екологічне подвір’я

  прайс-лист Компанія «Керамейя» з 14 травня по 31 травня 2012 року проводить акцію «Ціновий Шок» для надання можливості купівлі клінкерної бруківки кінцевим споживачам за спеціальною ціною: 4 грн/шт. (200 грн./1м2)


  16 жовтня 2012

  Сезонна акція на лицеву цеглу

  УВАГА!

  Цегла лицева М-150 "АгроПромБуд" Борзна в Дніпропетровську З 16 листопада 2012 року діє спеціальна пропозиція лицевої керамічної цегли виробництва ТОВ «АПБ-Цегла» (м.

  Класична лицева керамічна цегла персикового кольору.

 • 2
 • Пакування: 480 шт./піддон Дивитись докладніше...  25 вересня 2012 МИХАЙЛІВСЬКІ ВОГНЕТРИВИ усіх конструкцій, паропроводів, печей металургійної і коксохімічної промисловості при максимальній температурі 1150°С...1250 °С. Використання вказаних виробів використовуваних вогнетривких матеріалів.

  Заповнювач вогнетривкий шамотний легковаговий теплоізоляційний марки ЗШЛ-0,4; ЗШЛ-0,6; ЗШЛ-0,8 (крихта легковагова обпалена щільністю 400-800 кг/м 3 для теплоізоляції: термо- і електропечей, теплообмінної апаратури, випарних агрегатів, підігрівачів, газових печей, обпалювальних печей будівельних матеріалів, бетонних виробів, масових сумішей, покриттів і мертелей.

  Дивитись докладніше...

  05 червня 2012

  Арматура базальтовая – несущий стержень с непрерывной спиральной ребристостью, сформированной путем обматывания базальтовым жгутом, смоченным высокопрочным полимерным компаундом Базальтова ТОВ «Технобазальт-Інвест» – компанія-виробник базальтової арматури Арматура базальтова - це несучий стрижень з безперервною спіральною ребристістю, що сформована шляхом Арматура базальтова композитний матеріал, який має широкий спектр застосувань в будівництві. Арматура не піддається дії корозії та агресивних хімічних сполук, є надзвичайно Несхильність до корозії, гниття, короблення Унікальна хімічна стійкість (калійне середовище, соляна кислота, луги, морська вода та інші агресивні середовища)
 • Температура експлуатації: -70 °С - + 100 °С
 • Підвищення експлуатаційної надійності та довговічності конструкцій та виробів Можливість проведення монтажу та регламентних та ремонтних робіт без використання спеціальних вантажопідйомних механізмів та техніки

  Дивитись докладніше...


  09 грудня 2011

  07 жовтня 2011

  28июля2011 Интернет-магазин ООО "Инко-строитель" Интернет-магазин стройматериалов http://inko.dp.ua интернет-магазин наших партнёров ООО "Инко-строитель"

  Компания специализируется на оптовой и розничной продаже строительных материалов. Главный офис компании находится в Днепропетровске, но жители всей области смогут почувствовать по-настоящему высокое качество обслуживания - обеспечивается ООО "Инко-строитель" товаром. ООО "Инко-строитель" кирпича ведущих отечественных производителей.


  15ноября2010

  Тёплый раствор Тепловер ™
  Тёплый раствор Тепловер™ Теплоизоляционная кладочная сухая смесь «Тепловер» «Тепловер» наносятся вручную, с помощью обычных строительных инструментов. Стандартная толщина кладочного раствора в швах: вертикальных ~ 10 мм; горизонтальных ~ 12 мм. Производитель не несёт ответственности за неправильное применение материала, а также за применение его в целях и условиях, не предусмотренных инструкцией.

  • не требует специальной профессиональной подготовки

  • паропроницаемая

   пластичная
  • экологически чистая

  • на основе природных наполнителей
  16сентября2010 Вниманию коллег и производителей керамического кирпича

  21мая 2010 Забористый дизайн
  Минимальное время Минимальное расстояние Использовать зарезервированные маршруты для грузового транспорта Не выезжать из страны


  05 августа 2009 Как выбрать облицовочный кирпич?

  Опубликована очередная статья , подготовленная специалистами ЧФ "ЮНЕС" BuilderClub . узнаете, на какие моменты следует обратить особое внимание при закупке кирпича, доставке его на объект и в процессе проведения кирпичной кладки. Узнаете Читать статью...

  27 июля 2009

  Строительный портал BuilderClub Информационный партнер ЧФ "ЮНЕС" строительный портал BuilderClub своего дома, которой можно доверять? Наш партнёр, строительный портал BuilderClub , раскрывает «плюсы» и «минусы» строительных материалов и конструктивных решений. Даёт критерии выбора инженерных систем и земельных участков. Рассказывает на что обращать внимание при проектировании, строительстве или покупке коттеджа. Кроме того, там можно задать любой интересующий вопрос и получить ответ от специалистов.
  Специалистами ЧФ "ЮНЕС" был подготовлен ряд статей для строительного портала BuilderClub:

  ЮНЕС Кирпич в Днепропетровске

  Цегла в Дніпропетровську ГОЛОВНА

  ПРО НАС

  ПРОДУКЦІЯ
  ЦЕГЛИНКА КОНТАКТИ

  ПАРТНЕРИ ПРАЙС

  ПОШУК ICQ ICQ UNES 459754302

  Від До Мін. час
   
  Інформаційний диск SunES. Рішення альтернативної енергетики. Версія 03.2016
  Довідник забудовника. Версія 02.2016

  "Цеглина" Монтажні елементи
   
  01.12.2015 8%
    01.01.2016 31.01.2016
   
    Керамічні поризовані блоки ТеплоКерам 2,12НФ в Дніпропетровську
  Запрошуємо відвідати нашу експозицію на Національній виставці сучасних будівельних технологій "PrimeBud", яка пройде у рамках Національного форуму будівельних технологій "FocusBuildEXPO". Шукайте наш стенд за номером 30 Шановні клієнти та партнери!

  Запрошуємо відвідати нашу експозицію на Національній виставці сучасних будівельних технологій, яка пройде у рамках Національного форуму будівельних технологій " FocusBuildEXPO ". Шукайте наш стенд за номером 30

  • Місце проведення: Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграду 31д, Організатор: ТОВ Експо-центр "Метеор"™

  • За підтримки :
    Конфедерації будівельників України

  Фахівці Керамейя надали офіційних роз'яснень щодо особливостей виробництва клінкерної цегли, які впливають на кінцеві відхилення розмірів і геометрії від еталонних значень. Наведена класифікація допустимих відхилень, введений і роз'яснений термін «придатність» стосовно партії цегляної продукції

  250х120х65
    Густина, кг/м3 541
  М200-М350 Морозостійкість, циклів
   
  Вентиляційно-дренажні елементи HABE для цегляної фасадної кладки в Дніпропетровську HABE предназначены для вентиляции кирпичных фасадных стен из клинкерного влажности в теплоизоляции, а также способствует уменьшению риска появления высолов на фасаде.
  Гибкие связи "Гален" из базальтопластика для кирпичной кладки в Днепропетровске Гален ", позволяющих сократить расходы и резко улучшить эксплуатационные качества сооружений, возводимых с использованием кирпичной кладки.

   
  Широкая цветовая гамма клинкерного кирпича и множество разновидностей дополнительной отделки открывают небывалые перспективы достижения архитектурной выразительности.

  С целью облегчения ориентации архитекторов, дизайнеров и застройщиков в цветовом и фактурном многообразии, специалисты ООО "Керамейя" ряд эскизных предложений сочетаний и решений. Ниже приводятся варианты исполнения различного рода оград из украинского клинкера.

  21января 2009 Архитектурная компания «МАРТ» В преддверии нового строительного сезона мы укрепляем и расширяем сотрудничество с ведущими организациями строительной отрасли. Представляем «МАРТ» и профессионализме сотрудников, а также позволило вывести взаимоотношения на более высокий уровень. Пользу от подобного партнёрства ощутят, прежде всего, «МАРТ» ориентирована на использование лучших разновидностей строительных материалов, реально доступных на рынке Днепропетровска и ближайшего Приднепровья. В свою очередь, информация о предпочтениях и пожеланиях заказчиков к видам и номенклатуре стеновых материалов, позволяет нам доносить потребности рынка до наших партнёров, ведущих производителей стеновых материалов Украины. «МАРТ»

  проектирование жилых зданий - малоэтажных жилых домов, коттеджей, особняков, сблокированных жилых домов (по типу townhouse), многоэтажных жилых домов и комплексов;
 • проектирование интерьеров жилых и общественных зданий;
 • 24 декабря 2009

  Калькулятор расстояний Ларди-транс . Этот удобный сервис позволяет быстро и довольно точно определить расстояние между населёнными пунктами Украины и Европы с учётом имеющейся дорожной сети. Калькулятор имеет гибкие настройки, учитывающие особенности маршрута и/или
  • Минимальное расстояние
  Расчёт и выдача результатов производится в новом окне, на сайте Ларди-транс

  Расчет расстояний на
  www.lardi-trans.com
  Город через:

  www.lardi-trans.com
  Мін. відстань
  Зарезервовані
  маршрути для вантажного
  транспорту
  Не виїжджати з країни
  Виключити пароми

   

  АРХІВ НОВИН

  Terra-Eurolex

  Тропічна древеина

  МАРТ

  Архітектурна компанія

  architector.dp.ua

  Науково-популярний журнал про будівництво

  Буд-центр

  Терасна дошка    


  фото дня

  новини

  © UNES © Timer

  Рейтинг@Mail.ru
  SITE-MAP

  Дошка об " яв

  Woodplast Якість, яка переконує
  погода

  bigmir)net TOP 100 Электронный Бизнес-Каталог Spravka.ua Строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы Строительный портал Облицовочный кирпич Днепропетровск Украинский строительный портал www.promobud.ua